Mai névnap: Angelika
Tantárgyak
Tantárgyak: A-D
Tantárgyak: E-H
Tantárgyak: I-L
Tantárgyak: M-P
Tantárgyak: Q-T
Tantárgyak: U-Z
-------------------
FÓRUM (VPK)
FÓRUM (BME)

-------------------
Egyéb
-------------------
-------------------
KHT
VPK
Mentorlap
Szakkollégium
Nincs még azonosítód?
Regisztrálj most!
Elfelejtetted jelszavad?

Keress az oldalon!

Tartók statikája

Tartószerkezetek Mechanikája Tanszék (http://www.me.bme.hu)


Egyéb
Elméleti - gyakorlati összefoglalás
www.sze.hu/~agardy/ (tartók)
kinematikaiterhek.xls (SzE) by_Robik
tartstat2_rug_tám4.xls (SzE) by_Robik
hátha valaki ebből jobban megérti
hatásábrák.xls (SzE)
Tartórácsok számítása Leonhardt módszerével
Lemezek
Tárcsák

ZH és vizsgasorok

Gyakorlati anyagok
Elmozdulásmódszer, Erőmódszer, Vizsgafelkészítés
Példatár 3/3
Példatár 2/3
Példatár 1/3 (nem teljes)
Elmozdulásmódszer - hogyan jön ki a "3t"?
3,4. heti GYAKOK (elm. 6ásábra)
kinematikus + erő6ásábrák GYAK
erő hatásábrák - GYAK
Elmozdulás módszer segédlet 1.
Elmozdulás módszer segédlet 2.


Gyakorló feladatok
megoldások serege
silabusz

Silabuszok
Utolsó részek silabusza-mátrix, tartórácsok, lemezek
Harmadik zh anyaga (2010-es silabusz)
Második zh anyaga (2010-es silabusz)
Silabusz a mátrix-elmozdulásmódszerhez
silabusz az elmozdulásmódszerhez
silabusz 1-3 gyak 12/13
silabusz 1-3 gyak 11/13
silabusz 1-3 gyak 10/13
silabusz 1-3 gyak 9/13
silabusz 1-3 gyak 8/13
silabusz 1-3 gyak 7/13
silabusz 1-3 gyak 6/13
silabusz 1-3 gyak 5/13
Megjegyzéssilabusz 1-3 gyak 4/13
silabusz 1-3 gyak 3/13
silabusz 1-3 gyak 2/13
silabusz 1-3 gyak 1/13
Elmozdulásmódszer segédlet 1-2. (ugyanaz, mint lent, csak összefűzött pdf)
Elmozdulási hatásábrák - minisilabusz
Elmozdulási hatásábrák (gyakorlaton kiadott segédlet)

Vizsgasorok
Tartok vizsga 2017-01-03
2016.12.20. vizsga (írásbeli + szóbeli)
2015.01.13. vizsga
2015.01.06 eddigi vizsgák
Tartók vizsga 2014.06.10. (ugyanaz, mint egy korábbi vizsga)
Tartók statikája vizsga 2014.06.03
2014.05.27.
2014.01.07. vizsga
2013.06.11. Tartók vizsga
2014.01.21. Tartók vizsga
Tartók statikája 2014.01.14
Tartok_Vizsga_2013_06_18
Tartók_Statikája_Vizsga_2013_06_04
Tartók vizsga 2013.06.04.
2013.01.15 VIZSGA
Vizsga kérdések (2012.05.31)
2012. 05. 24-i (első) vizsga
Tartók statikája vizsga 2011.06.23. - Szathy
Vizsga 2011.01.17.
Vizsga 2011.01.10.
2010.12.20. vizsga
vizsga 2010-06-21
vizsga 2010-06-14
Vizsgasorok (5éves képzés) - Kidolgozva
Vizsgasorok (5éves képzés)
2010. 05. 31. vizsga megoldással
2010-05-31
2010.01.11.
2010.01.04.
2009.12.21.
tartók ts-k2 by Robik
tartók ts-k1 by Robik
tartók ts-0. by Robik
Tartók vizsga 090611
2009.05.25. vizsga
Vizsga 2009.05.28.
2007 június utolsó vizsga
vizsga 09.01.19.
vizsga 2009-01-19 - első feladat és megoldása
Vizsga 2009.01.12.
Vizsga 2009.01.05.
vizsga 09.01.05.
Tartók vizsga 20081222 by J
Vizsga 2008.06.23.
Vizsga 2008.06.02.
Vizsga 2008.06.02.
Vizsga 2008.05.26.
Vizsga 2007.05.31.
Vizsga 2008.06.12.
Vizsga 2007.05.31
Vizsga 2008.01.14.

ZH sorok
Tartók statikája II./ 2.zh /2.oldal (2019.12.13.)
Tartók statikája II./ 2.zh /1.oldal (2019.12.13.)
Tartok I. - 3.zh - 2019
Tartok I. - 2.zh - 2019
Tartók Statikája II. 2018 ősz összes zh
1.zh.2014.09.29
2. zh-2014. 2. félév (két csoport)
2013/14 II. félév 2. ZH [E12A és E12B csoport]
2013.10.07. I.zh
2011.03.31. II.zh
2012.11.19. III.zh
2011.09. I.zh
2013/14 II. félév 1. ZH [H2B csoport]
ZH 2012.10.15 H2B
3.zh 2012
Tartók 2zh 2012-03-29
1.zh2012.03.01.
1 ZH 2011.09.26
Zh feladatok (vegyes, főként 3.zhk)
3.ZH (elég rosszak a megoldások, de a feladat a lényeg)
2.ZH - 2010.03.31.
Tartók 1. zh-k (sajnos gyenge minőség, 79%, 84%, 94% és 100%-os zh-k!) - Szathy
3.zh 2010.11.24-M3A
1. zh H1B 2010.03.03.
2. ZH (2010.03.31-E1A)
tartók 1.zh 2010.03.03.
Tartók 2. ZH - 2009.04.01.
1 zh (2009 03 04 ) h 14 es csoport
1 zh (2009 03 04 az első feladatban nűMk volt a kérdés
Tartók 1.zh 2009.03.04.
hatásábrák pót-zh 2008-12-05 - első feladat és megoldása
Tartók III zh 20081125 by J
Tartók statikája 3.zh 2008-11-24
erőmódszer zh 2008.10.31.
1.zh /2008.okt.6.
borítólap zárthelyihez
Mintazárthelyi feladatsor az Elmozdulásmódszer zárthelyihez
Erőmódszer - folytatólagos többtámaszú tartó
Kidolgozott erőmódszeres feladatok
1. ZH 2008.10.06.
1. ZH 2007.10.05.
1. ZH (0607/2)
1. mintazh
2. ZH (0607/2)
2. ZH minta
3. ZH (0607/2)

Készült: 2005.09.28.
A weboldalt készítette:
Gécsek Máté
support@bmeeok.hu
Adatkezelési tájékoztató